Veidlapas

Firmas veidlapas

Sietspiede
Sietspiedes metodi var uzskatīt par optimālu 100 - 200 gab. veidlapu izgatavošanai, bet informācijas izvietošanas veids uz lapas ļoti ietekmē gala cenu. Izgatavošanas izmaksas palielinās, ja tiek apdrukātas augšēja un apakšēja veidlapas daļas. Ar sietspiedes metodi veidlapas izgatavo arvien mazāk, jo pēdējā laikā nopietnu konkurenci tai rāda digitālā druka. Vienīga neapšaubāma sietspiedes priekšrocība ir metalizētu krāsu izmantošanas iespēja. Tās var būt  zelta, sudraba un dažādu citu toņu krāsas ar košu metāla spīdumu, kuru nevar panākt ar ofseta vai digitālā drukas metodes pielietošanu. 
 
Ofsetdruka
Ofsetdruka ir visbiežāk pielietojams veidlapu izgatavošanas veids, kuru var ieteikt tirāžām vairāk par 500 gab. Pateicoties iespējai izmantot rastra attēlus, veidlapu dizaina noformējuma robežas paplašinās, izgatavošanas izmaksas nepalielinot. Druka notiek lokšņu iespiedmašīnās.
 
Digitālā druka
Digitālās metodes izmantošana ir pats dārgākais drukas veids, toties arī visātrākais. Veidlapu izgatavošanas termiņš var būt ap 2 stundām. Dizainā izmantotam krāsu daudzumam nav nozīmes.            
 

Cenas < Doties atpakaļ