Reprezentatīvās mapes

Mapes

Reprezentatīvas mapes ir kā papildināta kompānijas vizītkarte, tādu mapju noformējumam ir vajadzīga nopietna un eleganta pieeja.
Mapes parasti izgatavo no bieza papīra vai kartona, ar vienu vai diviem atlokiem, kuri paredzēti  A-4 formāta lokšņu ielikšanai.Izciršanas forma, kabatiņu izvietojums, materiāla krāsa un nospiedums tiek izvēlēti saistībā ar pasūtījuma specifikāciju un Pasūtītāja vēlmēm.
Cenas var būt ļoti atšķirīgas atkarībā no tirāžas, izpildes metodes un papīra vai kartona veida.
                                                                                                      

Ofsetdruka - ir piemērota lielu tirāžu  (sākot no 500 gab.) ražošanai. Finansiālu izdevumu lielāko daļu sastāda kartona vai papīra vērtība, tāpēc dizaina un izciršanas formas vērtības loma gala  produkta izmaksu aprēķinā jau nav tik liela.

Sietspiede - ir vairāk piemērota nelielu tirāžu (līdz 300 gab.) apdrukai. Tādēļ, kā ar sietspiedes metodi veiktā lielu laukumu apdruka ir pārāk dārga, parasti ar kompānijas logo un rekvizītiem tiek apdrukāts krāsains papīrs no dizaina sortimenta, jo sietspiede ļauj izmantot jebkuru baltu, krāsainu vai tekstūras papīru.


Izciršana - izciršanas nolūkos var izmantot mūsu rīcībā esošas formas, tās var būt ar vienu locījumu (nelielam dokumentu daudzumam - līdz 8 lapām), kā arī ar 2 locījumiem (attālums starp tiem 5 vai 8 mm). Ir iespējams arī pasūtīt individuāli piemērota dizaina izciršanas formu (štanci) mapei, šajā gadījumā pasūtījuma vērtība var pieaugt 50 – 70 euro apmērā.

Izciršanas formas (štances), standarta varianti: