Kalendāri

Kabatas kalendāri

Kabatas kalendārus mēs visi atceramies no bērnu dienām. Tos aktīvi lietoja, kolekcionēja un apmainīja. Mūsu laikos katram mobilajā tālrunī ir plānotājs, un kabatas kalendāru praktiskā nozīme vairs nav tik liela, bet vēl joprojām tiem ir pieprasījums reklāmas suvenīru lomā. Mēs piedāvājam ne visai dārgu 54 x 86 mm izmērā kabatas kalendāru izgatavošanu. Lielums ir pieskaņots kredītkartes nodalījuma izmēram naudasmakos. Pilnkrāsu druka abpusēja uz 350 gr. bieza kartona ar lamināciju un izciršanu (noapaļotas formas piešķiršanai). Izpildes termiņš parasti netiek precīzi noteikts, jo ir nepieciešams (pašizmaksas samazināšanas nolūkos) savākt pasūtījumus no daudziem klientiem vienlaicīgi.

Cenas

Galda kalendāri

Galda kalendāru pielietošana ir ļoti ērta. Tie neaizņem daudz vietas uz galda un palīdz ātri orientēties datumos, kā arī plānot darbus un pasākumus. Galda kalendāriem ir divi pamatveidi: pārliekamais un kalendārs-namiņš. Atšķirībā no sienas kalendāriem, galda kalendāru dizains tiek izstrādāts individuāli, atbilstoši katra klienta vēlmēm.

Cenas

Sienas kalendāri

Sienas kalendārs sastāv no 3 daļām (Top Slide) augšēja kalendāra daļa, ar krāsainu reklāmas rakstura attēlu un kompānijas logo.
Pamatne - kalendāra daļa ar reklāmas vai kontaktinformāciju, pie kuras tiek piestiprināti kalendāra bloki. Kalendāru izgatavošanai lieto kartonu 1,25 mm biezumā, kas pilnībā izslēdz jebkāda veida deformāciju vai saritināšanas iespēju visā kalendāra izmantošanas laikā, neatkarīgi no lietošanas apstākļiem.

Cenas< Doties atpakaļ