Aploksnes

Aploksnes

Aploksnes tiek pārstāvētas mūsu tirgū pietiekoši plašā sortimentā un to identisko veidu vērtība var atšķirties līdz pat 40% - atkarībā no ražotāja markas. Tāpēc nelielās tirāžās apdrukājamo aplokšņu cenai nav īpašas nozīmes, bet  pie daudzu tūkstošu gab. apdrukas aplokšņu vērtība ir gala izmaksu noteicošais faktors. Aplokšņu marķējums parasti nav sarežģīts: ar "C " burtu atzīmē aploksnes bez lodziņa, bet ar "E " burtu  - aploksnes ar lodziņu. Zemāk ir aprakstīti aplokšņu pamattipi un to marķējumi.


Mēs varam Jums piedāvāt trīs dažādas tehnoloģijas aplokšņu apdrukai:

Tabula Rasa

Sietspiede

Sietspiedes metodei ir priekšrocības tad, kad ir nepieciešams apdrukāt nelielu aplokšņu daudzumu - līdz 300 gab. Turklāt ir jāievēro, ka aplokšņu apdrukas izmaksām sietspiedē ir cieša saistība ar informācijas izvietošanas veidu. Ja logo un adrese tiek izvietoti pretējās aploksnes pusēs vai daļēji uz atloka, apdrukas cena manāmi palielinās. Vēl viens ierobežojums - drukāšana ar sietspiedes metodi neļauj  veikt krāsas uzklāšanu līdz pašai aploksnes malai, tehnoloģijas nolūkos no attēla jābūt  2-3 mm brīvam attālumam.

Sietspiede 1

Ofseta druka

Aploksnes, tāpat kā firmas veidlapas, pārsvarā tiek apdrukātas ar ofseta metodes palīdzību. Tieši šīs metodes izvēles nosacījumi ir: pirmkārt - ofseta druka ir optimālais risinājums tirāžām vairāk par 300 gab., otrkārt - ir iespējama apdruka līdz pašām aploksnes malām, izņemot 10 mm platu daļu pie augšējās malas, jo aiz tās notiek aploksnes savēršana un pārvietošana iespiedmašīnā. Treškārt, ofsets ļauj aploksnes dizainā izmantot rastra (fona) attēlus, nepalielinot apdrukas izmaksas.


Ofesetdruka 1

Digitālā druka

Visoperatīvākais drukāšanas veids, kā jau iepriekš minēts, ar kura palīdzību ir iespējama arī neliela daudzuma prezentāciju aplokšņu apdruka ar daudzkrāsainu dizainu. Mākslinieka fantāzija  netiek ierobežota, jo krāsu skaits pie digitālas izpildes metodes neiespaido drukas izmaksas. Bet tomēr, pastāv divi galvenie nosacījumi: digitālai drukai  ir iespējams lietot tikai C5 (162 x 229 mm), C4 (229 x 324 mm) izmēra aploksnes un, tāpat kā sietspiedē, nevar apdrukāt aploksnes tieši līdz malai.

Digitāldruka 3